dogoterapeuta | 2023-03-05 | Brak komentarzy

Potężny Zbiór dogoterapeutów – dodaj swoją wizytówkę w Twoim województwie

Witaj na portalu: terapia z psem w Twoim województwie

Leczenie terapeutyczne z wykorzystaniem psów specjalistycznych jest jedną z bezpieczniejszych rodzajów leczenia osób starszych, która zyskuje na popularności w ostatnim czasie. W dogo-terapii, wykorzystywane są rygorystycznie wyselekcjonowane rasy psów, które przechodzące specjalne szkolenia, będą mogły pomóc pacjenta w leczeniu różnego rodzaju schorzeń i chorób. Nauka związana z dogoterapia ciągle jest ulepszana.

Potężny Zbiór dogoterapeutów – dodaj swoją wizytówkę w Twoim województwie

Nasz serwis dotyczy dogo-terapii z wykorzystaniem psów specjalistycznych. Pragniemy poinformować o ciekawej funkcjonalności naszego serwisu – dodaj wizytówkę z ofertami usług dogo-terapii!

Jeżeli jesteś wyspecjalizowana w terapii z psami i posiadasz obiekt, oferując tą formę terapii, to z pewnością będzie Cię interesować ta opcja.

Dodawanie wizytówek pozwoli Ci w dotarciu do większego grona potencjalnych pacjentów w Twoim województwie oraz zwiększenie dostępność Twojej oferty.

Opublikuj ofertę darmową

Co najlepsze, oferujemy Tobie opcję publikacji wizytówki zupełnie za darmo przez 2 tygodnie!

Wieczysta oferta za jedyne 19,00 zł

Masz opcję przedłużenia swojej oferty na czas nieokreślony za jedyne 19,00 zł z VAT. Za przedłużenie otrzymasz od nas fakturę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.