dogoterapeuta | 2023-03-05 | Brak komentarzy

Potężny Zbiór dogoterapeutów – dodaj swoją wizytówkę w Tarnowie

Witaj w portalu: terapia z wykorzystaniem psa w Tarnowie

Terapeutyczne leczenie z wykorzystaniem psów specjalistycznych to jedna z najbezpieczniejszych rodzajów terapii dorosłych, która zyskuje na popularności ostatnimi czasami. W dogo-terapii, wykorzystuje się rygorystycznie wyselekcjonowane psy, które po przejściu odpowiedniego szkolenia, będą w stanie wesprzeć pacjenta lecząc różne schorzenia i choroby. Dziedzina związana z dogoterapia jest ciągle ulepszana.

Potężny Zbiór dogoterapeutów – dodaj swoją wizytówkę w Tarnowie

Nasz serwis dotyczy dogo-terapii z wykorzystaniem psów specjalistycznych. Pragniemy zakomunikować o ciekawej funkcjonalności portalu – dodaj wizytówkę z ofertą usług dogo-terapii!

Jeżeli jesteś specjalistą w dogoterapii lub prowadzisz placówkę, gdzie oferowana jest taka forma terapii, to z pewnością będzie Cię interesować ta opcja.

Dodanie wizytówek pozwoli Ci w dotarciu do większego grona potencjalnych odbiorców w Tarnowie jak i zwiększenie widoczności Twojej oferty.

Dodaj wizytówkę całkowicie darmową

Co najważniejsze, dajemy Tobie możliwość publikacji oferty zupełnie za darmo na pół miesiąca!

Wieczysta wizytówka za jedyne 19 PLN

Masz opcję przedłużenia swojej oferty na czas nieokreślony za jedyne 19,00 złotych brutto. Na usługę otrzymasz fakturę VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.